1. Anasayfa
 2. Oyun
Trendlerdeki Yazı

Car Mechanic Simulator 2018 İnceleme

Car Mechanic Simulator 2018 İnceleme
Car Mechanic Simulator 2018 İnceleme
0

Car Mechanic Simulator 2018 İnceleme yazımızda sizlere oyunun genel yapısını, nasıl oynamanız gerektiğini, ve yorumlarımı yazdım. Umarım okurken keyif alırsınız. Bu yazı işinize yararsa, aşağıda olan reaksiyon butonlarından birine tıklamayı unutmayın lütfen :)

Oyun Genel Olarak

Car Mechanic Simulator 2018 İnceleme
Car Mechanic Simulator 2018 İnceleme

Oyun 2 yıldır piyasada ve başlangıçta çok kötü eleştiriler aldı ve haklı olarak öyle, çünkü çok tıkanmıştı. Ama benim fikrim bundan sonraki tüm gelişmelere ve 90 saatlik oyun deneyimine dayanıyor ve oyunu gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Kariyer Modu

Car Mechanic Simulator 2018 İnceleme
Car Mechanic Simulator 2018 İnceleme

Kariyer modunu biraz anlatacağım çünkü her şeyin zaten açık olduğu sandbox modunu sevmiyorum ya da ilerlemek için buradaki gibi bir -resmi- hile kullanabilirsiniz. Ama önce bir şey var: Oyun, bazıları gerçekten yüksek kaliteli ve mevcut DLC’lere bağlı olan yeni arabalar şeklindeki modifikasyonlardan yaşıyor. Orada gerçek nadirlikler var.

Küçük bir atölyede başlıyorsunuz ve müşteri siparişlerini alıyorsunuz. İlk başta, kırık parçalar hala işaretlenir, ancak bu daha sonra daha da zorlaşır. Görevler, örneğin lastik değiştirme, yeni yağ doldurma, yeni gövde parçaları takma, yeniden boyama veya elbette birçok parçadan birini değiştirmeyi içerir. Frenler, süspansiyon, gövde, iç mekan (ancak sadece direksiyon ve koltuklar) var ve en karmaşık kısım motor.

Car Mechanic Simulator 2018 İnceleme
Car Mechanic Simulator 2018 İnceleme

Söylemeliyim ki, bir motorun nasıl çalıştığı ve nasıl yapıldığı hakkında çok şey öğrendim. Evet, simülatörleri bu yüzden seviyorum, gerçek süreçlere bir göz atıyorsunuz. Yani sipariş üstüne sipariş veriyorsunuz, farklı seviyelerde özel müşteriler var ve daha fazla deneyim kazanıyorsunuz.

Prison Simulator inceleme ve Görevler

Atölyede diğer her şeyin kilidini açabileceğiniz ve ayrıca yeni beceriler öğrenebileceğiniz bir teknoloji ağacı var. Vidalamayı daha hızlı yapabilecek, hangi parçaların kırıldığına dair uzman bir görüş alabilecek veya daha fazla kaldırma platformunu etkinleştirebileceksiniz.

Car Mechanic Simulator 2018 İnceleme
Car Mechanic Simulator 2018 İnceleme

Ek olarak, daha sonra hurda parçayı bulmak için her şeyi kendi başınıza araştırmanız gerekir, ardından yalnızca değiştirilecek parça sayısı görüntülenir. Ancak sorun değil, bir teşhis yolu ve durum hakkında çok şey ortaya koyan birkaç test yolu var ve çeşitli okuma araçları etkinleştirildi.

Sonuç olarak, 90 saat boyunca gerçekten her zaman tamirci olduğumu hissettim ve orada olanlar gerçekten gerçekti. Çünkü o zaman benim için iyi bir simülatör oluyor, öğrenebileceğim bir işi/görevi bana detaylı bir şekilde gösteriyor ve beni farklı bir profesyonel dünyaya götürüyor. Sadece inanılır. Ancak, araba isimleri gerçek değil, ancak isimleri değiştiren bir mod ile bu daha iyi olacak. Ancak tüm DLC’ler, Porsche, Ford, Mazda veya Jeep olup olmadığına bakılmaksızın orijinal üst yapılardır. Genel olarak konuşursak, 3 model için 5 € çok yüksek, ancak bunu şimdi derecelendirmeyeceğim.

Car Mechanic Simulator 2018 İnceleme
Car Mechanic Simulator 2018 İnceleme

Emirlerin yanı sıra bir diğer görev ise restorasyon/akort/hazırlıktır. Hurdalığa gidebilir, gizli barakalara farklı kartlar bulabilir veya kullanılmış arabalar için teklif verebilirsiniz. Amaç eski bir arabayı restore etmektir. Sadece gövdenin onarılması gerekmiyor, hayır, ayrıca boyayabilir, içini temizleyebilir, başka lastikler takabilir veya motoru yeniden inşa edebilirsiniz. Artık motorları kurmak ve diğer modeller için saklamak için bir stand bile var. Küçük bir ayar da mümkündür, ancak bahsetmeye değmez, daha fazla pürüzlü kısım olabilir.

New World İnceleme

Çeşitliliği, çeşitliliği, yapacak çok şeyi olan gerçekten harika bir oyun, genişletilebilir ve aynı zamanda gerçekten iyi görünüyor. Menü kesinlikle en akıllı değil, bir silah tekerleği gibi yapılmış ve önemli klavye kısayolları eksik. Yazık çünkü konsolda değil PC’de oynuyorsunuz. Ne yazık ki, dükkan da çok kafa karıştırıcı ama artık bir arama işlevi var. Akıllı bir alışveriş sepetini tanıtmak için birkaç kez öneride bulundum, ama iyi, çünkü değil.

Yani eğer arabalarla ilgileniyorsanız ve zaten bir simülatör hayranıysanız, size sadece oyunu satın almanızı tavsiye edebilirim, çünkü gerçekten eğlenceli ve çok iyi düşünülmüş, mantıklı ve kendi kendine yeten bir oyun. DLC’ler genellikle indirimdedir. Ancak ilerlemek için belirli bir zaman ayırmanız gerekiyor, bu sadece zaman zaman oynadığınız bir oyun değil. Ayrıca geliştirici hala aktif ve muhtemelen daha fazla araba eklenecek.

Car Mechanic Simulator 2018 İnceleme adlı yazımızı okuduğunu için teşekkür ederiz. Daha fazla oyun yazısı veya her türden yazı için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Oyunu satın almak için: Steam

BU YAZIYA TEPKİ VER!
 • 0
  _ok_g_zel
  Çok Güzel
 • 1
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  part_
  PARTİ
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
İlginizi Çekebilir