1. Anasayfa
 2. Oyun
Trendlerdeki Yazı

Factory Town İnceleme ve Oynanış 2021

Factory Town İnceleme ve Oynanış 2021
Factory Town İnceleme ve Oynanış
1

Factory Town İnceleme ve Oynanış adlı yazımız da, oyunda nelerin olduğunu, nasıl oynanması gerektiğini, ve Factory New oyununu nereden indirebileceğinizi öğrenebilirsiniz. İyi okumalar dileriz.

Bir kez daha şehir planlamasına bir gezi. Bu sıkıcı olmuyor mu? Burada değil! Fabrika Kasabası incelemesinde neden kalabalığın arasından sıyrıldığını ve bir yılı aşkın Erken Erişimin ardından nasıl göründüğünü görün!

Factory Town Nasıl Oynanır ?

Factory Town İnceleme ve Oynanış
Factory Town İnceleme ve Oynanış

Fabrika Kasabası” ile isim her şeyi söylüyor: Kendi şehrinizi kuruyorsunuz ve kendi sanayileşmenizle ilgileniyorsunuz. Konveyör bantların ve boruların çoğunu yaptığı otomatik bir sanayi sitesi inşa edene kadar, üretim tesisleri ve pazarlar arasında arabaların geçtiği bir kasabaya ormanların temizlenmesi ve tarlaların hasadının hala elle yapılması gereken bir köyle başlayın.

Factory Town üç modla gelir: bir “kampanya” ve iki korumalı alan modu.

Kampanya hakkında: Oyun, oyuncunun belirli bir gelişim aşamasında bir şehir bulduğu bir senaryoya atıldığı sekiz farklı seviye içerir. Daha sonra, sakinler için belirli bir memnuniyet düzeyine ulaşmak, belirli tesisler inşa etmek veya belirli malların üretimi gibi kullanıcının bu senaryoda gerçekleştirmesi gereken çeşitli hedefler görüntülenir.
Kısacası: kendi şehrinizin gelişimini belirli bir yönde yönlendirmeli ve teşvik etmelisiniz.

Ancak en büyük dezavantajı öğrenme eğrisidir. Kampanyanın ilk seviyesi, oyuncuya oyun boyunca elle rehberlik eden ve seviyede gerekli olan her şeyi açıklayan saf bir öğreticidir – 2. seviyeden derinlere atılırsınız ve artık hiçbir ipucu almazsınız. Yani kentsel inşaat simülasyonlarında mantıklı düşünmeye alışkın değilseniz, seviyenin yüksek hedeflerine ulaşmak için öncelikle oyun hakkında çok şey öğrenmeniz gerekecek.

Prison Simulator İnceleme ve Görevler 2021

Factowy Town Modlar

Factory Town İnceleme ve Oynanış
Factory Town İnceleme ve Oynanış

Sandbox modları hakkında: “Sandbox” olarak da adlandırılan ilk mod, bir avuç işçi ve üssünüzle başlar, böylece şehrinizi erken yaşlardan itibaren kurabilirsiniz, böylece ilk yerleşimciler bir köy bulabilsinler. gelişmiş bir sanayi kentine genişlemek.
“Kullanıcı Tanımlı” olarak adlandırılan ikinci mod, başlangıç ​​durumunu oluştururken tüm seçenekleri size açık bırakır, böylece tamamen sıfırdan başlamak zorunda kalmazsınız ya da kaynak açısından fakir veya kaynaksız başlamak isteyip istemediğiniz. -zengin bölge; Prensip aynıdır. Oyun kurallarınıza uyar ve kendi şehrinizin efendisi sizsiniz.

Factory Town temelde sanayileşmeye neredeyse sıfırdan başlamak için çok eğlenceli bir oyun izliyor ve kampanya ve çeşitli sandbox modları sayesinde iyi bir çeşitlilik var. Öğrenme eğrisi çok çabuk kontrolden çıktığı için, kampanyanın yalnızca başlangıç ​​dostu olması eleştirilebilir.

Factory Town Oynanış

Factory Town İnceleme ve Oynanış
Factory Town İnceleme ve Oynanış

İlke çok basit: Bulunduğunuz yere kaynak sağlayacak bir grup işçiyle başlarsınız. Madenciliği yapılacak malın üzerine sağ tıklayın (örneğin ağaçlar, buğday tarlaları vb.), üssünüze sol tıklayın ve odun kesilecek ve saklanacaktır. Yeterli kaynak toplanmışsa, üssünüzü geliştirebilir ve böylece okullar, pazarlar ve hatta daha fazla ev gibi daha fazla yeni binanın kilidini açabilirsiniz.


Okullardan bahsetmişken: Örneğin, ahşap ve çeliğin işlenmesi veya hayvancılık ve teknoloji gibi bir şey gibi birçok şey öncelikle araştırma yoluyla öğrenilmelidir.
Bu toplama, öğrenme ve inşa etme mantığına göre, tüm oyunun temel unsuru olan daha ilerici bir şehir inşa edeceksiniz.

Dead by Daylight İnceleme 2021

Bununla birlikte, zaman içinde daha da dikleşen ve oyuncuyu yeni seçenekler, olasılıklar ve görevlerle boğabilecek olan öğrenme eğrisi burada tekrar ele alınmaktadır, bu nedenle, gereksinimlere bağlı olarak, arada bir oyun olarak tamamen yüzeysel bir oyun eğlencesi neredeyse imkansızdır.

Factory Town İnceleme ve Oynanış
Factory Town İnceleme ve Oynanış

Oyuncu hakkında, deneyimsiz oyuncuyu çabucak öldürüp korkutabilecek “çok fazla içerikten” bahsedebilirsiniz. Bu nedenle, yalnızca oyuna gerçekten girme konusunda merhametiniz varsa oyunun gerçekten tadını çıkarabilirsiniz. Tersine, elbette şu anlama gelir: Uzun süreli, yoğun oyun eğlencesi için bir oyun arıyorsanız, Factory Town’da neredeyse mükemmel bir oyun bulacaksınız – dediğim gibi, oyuncunun gereksinimlerine bağlıdır.

Öğrenmesi kolay, ustalaşması neredeyse imkansız: Factory Town, her oyuncunun hemen anlaması gereken kusursuz kontrollerle baştan çıkarıcı derecede kolay bir oyun sunuyor. Bununla birlikte, zamanla, oyuncu birçok gerekli özellik, yapı ve işlevle giderek daha fazla bombalanır, böylece her şeyi çok hızlı bir şekilde kaybedebilirsiniz ve kaybedeceksiniz.

Factory Town İndir

Factory Town İnceleme ve Oynanış yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Sitemizi ziyaret ederek diğer inceleme içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

Factory Town İndirmek için steam mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Oyunu düşük fiyatlara %30 indirimle satın alıp oynayabilirsiniz.

Umarım beğenmişsinizdir. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

BU YAZIYA TEPKİ VER!
 • 1
  _ok_g_zel
  Çok Güzel
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  part_
  PARTİ
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (1)

  Bir yanıt yazın