1. Anasayfa
 2. Oyun

Forza Horizon 5 İnceleme 2021

Forza Horizon 5 İnceleme 2021
Forza Horizon 5 İnceleme
0

Forza Horizon 5 İnceleme adlı yazımızda, sizlere oyunun genel olarak yapısını, grafiklerini, önceki oyunlarıyla karşılaştırmasını yazdık. Eğer yazımızı beğenirseniz bizi desteklemeyi unutmayın lütfen. İyi okumalar dileriz.

Giriş

Forza Horizon 5 İnceleme
Forza Horizon 5 İnceleme

Forza Horizon 5 İnceleme Forza Horizon geri döndü ve her zamankinden daha iyi. Bu oyunu geliştiren insanlar, ilerlemeyi de biraz elden geçirmeyi başardı. Forza Horizon 4’ün ilerlemek için tüm farklı yolları olan bir canavar olduğunu düşünüyorsanız, henüz hiçbir şey görmediniz. Ve koydukları yeni modlar çılgınca eğlenceli. Başlamak bunaltıcı olabilir mi? Evet. Hala eğlenceli mi? Kesinlikle.

Her disipline kendi benzersiz küçük hikayesini vererek ve hatta sürücünüze daha fazla kişilik kazandırarak hikayeler gibi şeyleri daha iyi ve daha ilgi çekici hale getirmeyi başardılar. Hikayeler, ayrıca Forza Horizon’da yeniyseniz, farklı disiplinlere alışmak için iyi bir yoldur. Bu yüzden kesinlikle bunları hemen atlamayın.

Haftalık mevsimsel etkinlikler de hâlâ bir şey ama onları biraz değiştirdiler. Örneğin, yüzdeler yerine puan kazanırsınız. Ayrıca artık sezonluk PR gösterileri için araba kısıtlamalarınız var, bu da onları tamamlarken işleri çok daha ilginç hale getirecek. Örneğin, bir hız tuzağına yönelik PR dublörünüz artık her sezon 599 XX Evo ile cıvıldayarak çalışmayacak ve artık belirli bir araba türünü kullanmanız için sizi arayacak. Bazıları bundan hoşlanmayabilirken, diğerlerinin bundan zevk alacağından eminim, çünkü bu sizi daha fazla araba türünü keşfetmeniz için daha fazla teşvik edecektir.

Forza Horizon 5 Premium Alınır mı ?

Forza Horizon 5 İnceleme
Forza Horizon 5 İnceleme

Forza Horizon 5 İnceleme Premium Sürümü kişisel olarak aldım ve buna değeceğini düşünüyorum. Ancak yalnızca standart veya Deluxe’ü alsanız bile, başlamanıza yardımcı olacak bir ton 1. gün içeriği var. Ancak, genişleme paketlerini dört gözle bekliyorsanız, şimdi Premium’u alın ve bitirin. Tasarruf yapacaksanız, ekstra 40 ABD Doları değerinden daha fazladır. Türkiye’de doların olduğunu durumu düşünürsek :) Bunun da ötesinde, genişlemelerin yanı sıra bazı harika VIP avantajları, tonlarca ekstra araba ve daha fazlası gibi bir tekne dolusu ekstra özelliklere sahip oluyorsunuz.

DİRT Rally İncelemeleri 2021

Forza Horizon 5 Grafikleri

Forza Horizon 5 İnceleme
Forza Horizon 5 İnceleme

Ve arabalar bu sefer kesinlikle mükemmel. Demek istediğim, her zaman harika oldular, ama bence bu sefer onları daha da iyi göstermeyi başardılar. Ayrıca iyileştirilmiş lastik dumanı, geliştirilmiş motor sesi ve hatta birkaç seçkin araba için işlevsel üstü açılır arabalar gibi bazı hoş ince ayarlar da var. Ne yazık ki dönüştürülebilir seçenek tüm gerçek dönüştürülebilir otomobiller için değildir, ancak bazıları için vardır.

Forza Horizon 5 Haritalar

Meksika, geçmişte birçok başka yer görmüş olan Horizon için en son mekan. Meksika Haritası, Jungles and Dunes’daki Off-Road ile daha büyük, daha yüksek ve çılgınca daha çeşitli. Dinamik Mevsimler, Kum Fırtınası ve Şiddetli Yağmur gibi Aşırı Hava olayları ile birleştiğinde.

Son gezimizde kurgusal bir Büyük Britanya turu yaptık, ama bir şeyler çok doğru hissettirirken, bir şeyler de eksik geldi. Britanya haritası şüphesiz etrafta dolaşmak için eğlenceliydi, ama aslında bakmak o kadar da eğlenceli değildi. Bazen kasvetli bir bakışı vardı Radyo spikerleri bazen bu konuda şakalaşıyorlardı.

Project CARS 2 İnceleme 2021

Forza Horizon Diğer Oyunlarıyla Karşılaştırma

Forza Horizon 5 İnceleme
Forza Horizon 5 İnceleme

En azından, izlemesi kesinlikle eğlenceli olan Forza Horizon 3 gibi bir oyunla kıyaslanamaz. Parlak, neşeli, tropik ve bakmak için bir patlama. Ancak 4 oynarken, 3’te bir şey eksik görünüyordu, 3’te 4’e kıyasla biraz daha düz hissettim, bu da haritada gezinmek için çok daha eğlenceliydi. Bir sürü yükseklik. Bunun mantıklı olup olmadığını bilmiyorum, o yüzden özetlememe izin verin. 3’e bakmak inanılmazdı. 4 sürmek eğlenceliydi. 5, her ikisinin de en iyisini elde etmeyi ve aynı anda ikisinden de daha büyük olmayı başarır.

Harita, Forza Horizon 4’ten yaklaşık 1,5 kat daha büyük. Tonlarca yüksek nokta var. Çok yükselmiş gibi. Kahretsin, oyunda lanet olası bir Volkan var! Geniş bir kumsalın yakınında yola çıkmak için kum tepeleri var. Parçalamak için kaktüs dolu çöl alanları. Latin esintili köyler ve kasabalar. Delip geçilecek tonlarca tünel. Ormanlar! Etrafta dolaşmak için antik tapınaklar. O kadar çok şey var ki, bakması muhteşem ve en önemlisi etrafta dolaşması eğlenceli.

Car Mechanic Simulator 2018 İnceleme

Son Olarak

Not: Şimdi oyunu bugün alanlar için, unutmayın, oyun hala erken ve birçok erken erişim testçisinin bahsettiği gibi muhtemelen bazı hatalar (hatta bazı çökmeler) yaşayacaksınız, ancak PGG/ T10 bu sorunları kabul etti ve bu gece veya önümüzdeki birkaç gün içinde çıkacak bir yama üzerinde çalışıyor. Önceden sorunlu olan sunucu sorunları gibi bazı şeyleri zaten düzelttiler. Yani en azından hiçbir şey yapmadan arkalarında oturmuyorlar.

Forza Horizon 5 İndir

Her oyun gibi bu oyunu da korsan olarak oynamanızı kesinlikle önermiyoruz. Orjinal olarak satın alarak, hem daha güvenli bir oyun oynarsınız, hem de oyunun tüm özelliklerine kesintisiz erişim sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki linke basarak satın alıp indirebilirsiniz. İyi oynamalar.

Forza Horizon 5 İndir

Forza Horizon 5 İnceleme yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla inceleme ve her türlü yazı için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın :)

BU YAZIYA TEPKİ VER!
 • 0
  _ok_g_zel
  Çok Güzel
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  part_
  PARTİ
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
İlginizi Çekebilir