1. Anasayfa
 2. Oyun

Junkyard Simulator İnceleme 2021

Junkyard Simulator İnceleme 2021
Junkyard Simulator İnceleme
0

Junkyard Simulator İnceleme de, bu sefer bir hurdalık sahibi rolüne giriyoruz. Daha doğrusu hurda parçalarla değil eski arabalarla da para kazanmayı meslek haline getiriyoruz. Erken erişim statümüze rağmen, oyun dünyasını keşfetmek ve nadir parçaları aramak için zaten birçok fırsatımız var.

Oyun Derinliği / Çevresi / Uzunluğu

Junkyard Simulator İnceleme
Junkyard Simulator İnceleme

Junkyard Simulator İnceleme: en az 8 saatlik oyun süresinden oluşan çok uzun bir eğitimle yönlendiriliyoruz. İçinde oyunun şu ana kadar içerdiği tüm mevcut yerleri öğreniyoruz ve böylece oyun dünyasını keşfediyoruz. Bir mini harita, büyük bir harita ve yön tabelaları olan bir radar sistemi var. Bir hurda satıcısı olarak günlük rutin hakkında her şeyi ve hangi oyun mekaniklerinin olduğunu öğreniyoruz. O zaman yapılacak daha fazla teslimat görevi var, bu da bizi birkaç saat meşgul edecek.

Ardından, hala iş yapabileceğiniz ücretsiz oyuna giriyorsunuz, ancak hikaye önce bitiyor ve hangi yöntemin en iyi / en iyi para kazanma yolu olduğunu kendiniz düşünmelisiniz. Harita da henüz tam olarak erişilebilir değil ve henüz ücretsiz olmayan bazı yerleriniz var.

Bununla birlikte, birçok ek becerinin kilidini açabilir ve böylece örneğin daha fazla para kazanabilir, daha fazla taşıyabilir ve hatta bileşenleri otomatik olarak geri yükleyebilir / onarabilirsiniz. Artık etraftaydım. 18 saat çalıştı ve şu anda mevcut olan her olasılığı test etti ve hikaye görevlerini yaptı. Henüz işlerin nasıl devam edeceğini bilmiyorum.

Prison Simulator İnceleme ve Görevler

Restorasyon İçin Kendi Araçları / Eski Model Arabalar

Junkyard Simulator İnceleme
Junkyard Simulator İnceleme

Oyun dünyasını ya yürüyerek keşfediyoruz ama yanımızda sadece birkaç parça taşıyabiliyoruz ya da yolculukta el arabamızı yanımıza alıyoruz. Orada daha fazla hurda depolarız. Uzun yolculuklar için araçla alma hizmeti mevcuttur. Ayrıca büyük bir kamyon ve tabii ki çekici de var.

Harika olan şu ki, herkesi şu anda bulunduğunuz yere koyabilirsiniz. Ayrıca, hızlı seyahat fonksiyonuna sahipsiniz ve 10 (?) Büyük yere hemen seyahat edebilirsiniz. Şu anda, bir aracı tamamen, gerçekten tamamen sökebilir ve ardından bilgisayar aracılığıyla yeni parçalar sipariş edebilirsiniz.

Araç tekrar yeni gibi göründüğünde satışa çıkar. Ayrıca bulmanız gereken 4 klasik araba var. Ardından bileşenleri arayabilir ve ekleyebilirsiniz. Araçlar için atölyenin arkasında 4 boşluk var. Bu aslında oyunun en çok zaman alan kısmı ve ben sadece bir arabayı tamamen yeniden yaptım.

Hurda Geri Dönüşüm

Junkyard Simulator İnceleme
Junkyard Simulator İnceleme

Tabii ki, sadece araçları restore edemeyiz, ancak bu çok para kazandırıyor. Çekilmesi ve ardından imha edilmesi gereken eski araçları keşfetmeye devam ediyoruz. Enkazları yüklemek ve depomuza getirmek için çekiciyi kullanıyoruz.

Orada motoru kaldırıyoruz, özellikle iyi korunmuş bileşenleri arıyoruz ve ardından çerçeve bir küp haline getiriliyor. Bunu küçük presimizle kendimiz yapıyoruz. Vinci ve presi kendiniz kontrol edebilir ve arabayı prese ve ardından metal bloğu geri dönüşüme yönlendirebilirsiniz.

Hammaddeler bize yatırıldı, ancak henüz para yok. Fiyattan memnun kalırsak, depolanan tüm malzemeleri tabletimiz üzerinden satıyoruz.

Büyük Basın

Bu tekerlekli canavarla, bir mıknatısla hurda yığınlarını alıp doğrayabiliriz. Ayrıca tüm kamyonetleri, traktörleri ve tankları oraya koyabiliriz, böylece ekstra parçalar elde edebiliriz.

Hazırlık çalışmaları yapmadan önce bir çekiçle yapılır. Burada da kontrol, presin her adımını gerçekleştirmek için çeşitli düğmeler aracılığıyla gerçekleşir. Bu çok eğlencelidir, ancak biraz pratik gerektirir. Büyük miktarlar işlenebilir.

Tek tek parçaları hazırlayın veya Hurdaları Manuel Olarak Geri Dönüştürün

Junkyard Simulator İnceleme
Junkyard Simulator İnceleme

Ama aynı zamanda tek tek küçük parçaları toplama ve onları tamir etme seçeneğimiz de var. Durum tekrar iyi olduğunda, bunları doğrudan müşterilere satıyoruz. 6 farklı araç vardır ve her parça farklı araçlar gerektirir. Bu ilk başta eğlencelidir, ancak aynı zamanda hızlı bir şekilde sinirlerinizi bozabilir.

Birkaç dakikada bir sihirle otomatik olarak tamir ettirebilmeniz iyi bir şey. Ancak piyasada kendiniz de hurda satabilirsiniz, bu nedenle yapılacak en iyi şey kamyonu alıp doldurmak ve hammadde alımına gitmek, tüm parçaları elle bir konteynere atmak.

Hatalar, Aksaklıklar ve Çeviri

Junkyard Simulator İnceleme
Junkyard Simulator İnceleme

Oyunun EA statüsüne yeni girdiğinin farkında olmalısınız. Daha önce 2 prolog vardı ama tekrar söylemeniz gerekiyor ki burada bitmiş bir oyunu değerlendirmiyorum. Oyunda çok fazla hata var. Ya parçalar uçuyor ya da artık hareket edemiyorsunuz.

Grafikler hala çok fazla güce ihtiyaç duyuyor. Yükleme süreleri bazı bölgelerde hala çok uzun. Birçok diyalogda konuşma çıktısı eksik. Ve çeviri çok kötü. Tabii ki, yeterli içeriğe de sahip değil. 20 saatten az bir sürede neredeyse her şeyi gördüm ve şimdi serbest modu oynuyorum.

Birçok yerin hala entegre edilmesi gerekiyor. Bazı bileşenler basitçe kaybolur. Henüz otomatik depolama yok. Denetleyiciler desteklenmez. Anahtarlar kendiniz seçilemez. Bir sürü doku hatası. Daha gidilecek çok yol var. Ama çok eğlenceli…..

Sonuç Olarak

Evet, birçok hata var ve daha yapılacak çok şey var. Ama harika. Özel parçalar aramak gerçekten çok eğlenceli. Sadece hurda bulmakla kalmıyoruz, parçaları kendimiz tamir edebiliyoruz ya da daha sonra eski bir arabayı restore etmek için yanımıza alıyoruz. Yani zaten seçeneklerimiz var.

Bunu yapmak zorunda değiliz. Ayrıca enkazları hurda küpleri haline getirebiliriz. Bence zaten bir değişiklik var. Rehinci için parça bulmak her zaman heyecan vericidir. Bu, eski bir vazo için on binlerce dolar getiriyor. Dünya zaten biraz 10 ana yerle dolu, elbette daha fazlasının gelmesi gerekiyor. Tabii ki, tamamen yeniden inşa edilebilecek daha fazla araba / enkaz gelmek zorunda. Ama bir atmosfer var, stresi bırakabiliriz ve öğreticiyi bitirdikten sonra arama gerçekten başlar.

Ve 15 €’dan daha az maliyeti olan bir oyundan bahsediyoruz. Ayrıca erken EA statüsündedir. Bu hatalar affedilir. Kesinlikle tavsiye ediyorum çünkü daha önce tüm iş simülatörlerimde karşılaştırılabilir bir ayara sahip olmadım ve bundan sonra ne olacağını merak ediyorum. Çünkü kesinlikle detaylıdır. EA oyununa bir başparmak vereceğim, eğer bitmiş bir oyun olsaydı, bu durumda son baskıya girecek olan şey başarısız olurdu. Öyleyse sevgili geliştiriciler, bekleyin!

Okuduğunuz için teşekkür ederim. Junkyard Simulator İnceleme yazısını burada bitiriyoruz. Daha fazla inceleme ve her türlü bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sitemiz: temelbilgi.com

Junkyard Simulator Oyununu Satın Almak İçin: https://store.steampowered.com/app/671970/Junkyard_Simulator/

BU YAZIYA TEPKİ VER!
 • 2
  _ok_g_zel
  Çok Güzel
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  part_
  PARTİ
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
İlginizi Çekebilir