1. Anasayfa
 2. Oyun

Prison Simulator İnceleme ve Görevler 2021

Prison Simulator İnceleme ve Görevler 2021
Prison Simulator İnceleme ve Görevler 2021
8

Prison Simulator İnceleme yazımızda, sizlere bu oyunu oynayan biri tarafından yazılmış yazıyı paylaştık. Yazıda oyun hakkında oynanış, görevler, yetenekler, yükseltmeler, teknik, ve son olarak dezavantajlarını anlattık. Keyifli okumalar dileriz.

Oynanış

Prison Simulator İnceleme ve Görevler
Prison Simulator İnceleme ve Görevler

Prison Simulator İnceleme Her oyun günü 3 ana görevden oluşmakta ve arada iki serbest zaman aktivitesi bulunmaktadır. Her gün farklı ve yarın bizi hangi 3 görev bekliyor bilmiyoruz. Nesneleri bulmanız veya örneğin belirli bir kişiyi dövmeniz gereken küçük yan görevler de vardır. Bu, para kazanmayı ve tanınmayı kolaylaştırır.

Prison Simulator İnceleme Ve elbette bizi her gün meşgul eden bir ana hikaye var. Video sahneleri sürpriz oldu ve çok başarılı olduklarını itiraf etmeliyim. Aniden patron panik içinde bizi arar ve hemen harekete geçmemiz gerekir. O zaman eylem genellikle günün sırasıdır, hatta ayaklanmalar ve kurşunlar. Benim için gerçekten heyecan verici bir çözüm. Hikayeyi bozmuyorum.

Görevler

Prison Simulator İnceleme ve Görevler
Prison Simulator İnceleme ve Görevler

Seyirci sayımı: Bir tıklama ile hücre bloğuna iner ve mahkumları sayarsınız.


Yeni kabuller veya serbest bırakılan mahkumlar: Burada tahliye kağıtlarını kontrol etmeli, mahkumları ve kişisel eşyalarını aramalı ve özgürlük yolunda yanlarında paketlerini vermelisiniz. Daha sonra, parmak izlerini doğru bir şekilde karşılaştırmak için özel bir beceri kullanabilirsiniz.


İşyeri: Burada en fazla 10 mahkûma çalışma alanına kadar eşlik edebilirsiniz. Bu çok ayrıntılıdır, çünkü grubu bir araya getirmeniz, yol boyunca onlara rehberlik etmeniz, iş yerinde onlara araçlar vermeniz ve ardından birkaç dakika onlarla ilgilenmeniz gerekir.


Çıkış: Artık mahkumların boş zamanları var ve onları dışarı çıkarıyoruz. Orada ne yaptıklarına çok dikkatli bakmamız gerekiyor, çünkü sık sık kavgalar oluyor. Onları dışarıda ne kadar uzun süre bırakırsak, onlardan o kadar çok saygı görürüz.


Hücre kontrolü: Burada kesin bir içgüdü gereklidir. Hücreleri araştırıyoruz ve şüpheli öğeler bulursak ne yapacağımıza karar vermeliyiz. Uyuşturucu ya da başka bir şey bulursak, her zaman konuyu bildirerek meslektaşlarımız arasında kendimizi popüler hale getirmeye karar verebiliriz ya da mahkumlardan puan toplayıp eşyalarını tutmalarına izin verebiliriz. Yoksa kendimiz için mi cebimize koyuyoruz? Hayır, biz…


Güvenlik kameralarında izleme: Kameraları farklı monitörlerde izliyoruz ve her an görüntüyü değiştirebiliyoruz. Şüpheli bir şey görür görmez, kavgayı bitirmek için hangi gardiyanın kullanılması gerektiğine dair emirler vermeliyiz.

Atatürk Hakkında Bilinmeyen Bilgiler


Başvuruları işleme koy: Patron bize yeterince güvenir vermez, mahkumlarımızdan gelen talep başvurularını işleme koyabiliriz. Burada birkaç kurala bağlı kalmalı ve çok dikkatli okumalı ve örneğin imza ve kaşenin orijinal olup olmadığını kontrol etmeliyiz.


Parsel arama: Burada bir çok yasa dışı malzeme bulabilir ve fark edilmeden oraya koyabilirsiniz. Bu işten her zaman zevk aldım çünkü eşyaları çevirmek, açmak ve aramak eğlenceli ve para kazanılabilecek hemen hemen her pakette bulunacak bir şey var.


Kantin: Tutsaklarımızın yemek yemesi gerektiğinde nöbet tutuyoruz. Onları burada harika bir şekilde takas edebilirsiniz, çünkü az sayıda başka gardiyan var ve tüm mahkumlar aynı anda yemek yiyor.
Duş zamanı: Mahkumlar duş almak zorunda kaldıklarında onlara göz kulak oluyoruz. Onlara havlu veriyoruz, kullanılmış olanları geri alıyoruz ve süreci koordine ediyoruz. Çünkü belli sayıda kişinin kısa sürede duş alması gerekiyor.


Ziyaretçi odası: Bir mahkum da ziyaret edilmek ister. Burada yapılacak çok fazla bir şey yok, sadece onlara mülakattan sonra sürelerinin dolduğunu belirtmemiz gerekiyor.
Yürütme: Evet, bu da onun bir parçası. Bu konuda daha fazla bir şey söylemiyorum.
Temizlik: Bir meslektaşıma emanet etmekten mutluluk duyduğum benim için en sıkıcı işti.

Yetenekler

Prison Simulator İnceleme ve Görevler
Prison Simulator İnceleme ve Görevler

Prison Simulator İnceleme Günün görevleri arasında boş zamanımız var ve şunları yapabiliriz: atış poligonunda becerileri geliştirmek, dart oynamak, spor yoluyla dayanıklılığı ve gücü artırmak, silahları temizlemek (bizi popüler yapan), özel becerilerle deneyimleyerek karakterimizi geliştirmek ya da otomatlardan alışveriş yapın. Tabii ki, mahkumlar herhangi bir zamanda takas edilebilir. Özel yetenekler oyunu çok daha keyifli hale getiriyor, çünkü popüler olmayan görevleri yerine getirebilir, dayanıklılığımızı artırabilir, paketleri kartal gözüyle görebilir veya savaşta kendimizi geliştirebiliriz.

Yükseltmeler

Yönetici ofisinde bilgisayarından silah ve zırh satın alabilir veya diğer silahlar için pil ve gaz doldurabiliriz. Ama en önemlisi hapishanenin genişletilmesi. Lüks mobilyalar, altın bir tuvalet veya gelişmiş kameralar, meslektaşlarımız veya mahkumlar arasında bizi daha popüler kılıyor veya işimizi kolaylaştırıyor. Ayrıca daha fazla hücre veya duş kabini satın alıyoruz.

Teknik

Fare ve klavye ile kontrol ediliyor (bir PC oyuncusu için olması gerektiği gibi!), Ancak geliştiriciler, kontrolcü desteği de ekleyeceklerini duyurdular. Kontroller sadece birkaç düğmeye ihtiyaç duyuyor ve herhangi bir aksaklık yaşamadım. Benim için her şey yolunda. Anahtarlar oyunun kendisinde değiştirilebilir. Ayrıca her yeni görev veya silah için her şeyi gerçekten açıklaması gereken bir öğretici var. Bir harita bize her zaman nerede olduğumuzu gösterir ve siz odaları işaretleyebilirsiniz. Her odaya hemen girilebilir. Metinler atlanabilir.

Netflix’de İzlenecek En İyi 10 Yabancı Dizi

Dezavantajları

Maalesef ses çıkışı yok, sadece bir üfürüm. En azından kısa cümleler olmasını isterdim. Bazen şok edici veya savunma spreyi düzgün çalışmıyor ve rakipler hemen tekrar savaşmaya hazır. Araçları dağıtmak çok zahmetlidir. Ve bazı kafalar vücutlara çok doğal olmayan bir şekilde oturur ve koşup yanlara bakmaları gariptir.

Son Olarak

Prison Simulator İnceleme Çok fazla güvenilirliğe sahip başarılı bir simülatör! Fikrin kendisi harika ve bence günlük görevlerin rastgele dağılımı çok iyi. Özellikle sevdiğim şey sürpriz unsuruydu çünkü normal bir gün mü olacağını, yoksa hikayenin tekrar mı devam edeceğini, hatta bir isyan mı olacağını asla bilemedim. Oyun aynı zamanda bir yaşam simülatörü gibi bir şey çünkü karakterler ne kadar popüler olduğumuza bağlı olarak bizi etkiliyor.

Mahkumlarla arkadaş olabiliriz, ama aynı zamanda tekrar tekrar kaçmak isteyen birkaç rakibimiz de var. Yavaş yavaş karakterlere alışıyorsunuz ve rakiplerinizi ve davranışlarını çok iyi tanıyorsunuz. Bence Baked Games S.A.’nın geliştiricileri. parmaklıklar ardındaki günlük hayatı çeşitlendirmeyi çok düşündüm. Mola verdiğinizde tüm cezaevi personeli çalışmaya devam eder, her şey “canlı” çalışır ve istediğiniz zaman herhangi bir odaya gidebilirsiniz. Ayrıca mizah ile heyecan verici bir hikaye.

Tek bir çökme yaşamadım ve GTX1060 ile başka bir orta sınıf sistemde bile 1440p çözünürlükte ve yüksek detaylarda 70 fps’yi aştı. Yükleme süreleri yalnızca gün değiştiğinde. Kontroller bazen biraz hantal ve konuşma çıkışı yok. Çeviri çok iyi çıktı. Serbest oyun modunda, günü istediğiniz gibi kendiniz oluşturabilirsiniz. Bu simülatörü kesinlikle başkalarına tavsiye ediyorum, ancak hikaye bittikten sonra motivasyonumun keskin bir şekilde düşebileceğinden çok endişeliyim.

Prison Simulator İndir

Prison Simulator İnceleme ve Görevler yazımızı burada bitiriyoruz. Fiyatı 28 TL olan bu oyunu alıp oynamanızı kesinlikle öneririm. Oyunu satın almak için Prison Simulator İnceleme ve Görevler Tıklayabilirsiniz.

BU YAZIYA TEPKİ VER!
 • 4
  _ok_g_zel
  Çok Güzel
 • 1
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  part_
  PARTİ
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (8)

  Bir yanıt yazın