1. Anasayfa
 2. Oyun
Trendlerdeki Yazı

PUBG BATTLEGROUNDS İNCELEMESİ 2021

PUBG BATTLEGROUNDS İNCELEMESİ 2021
PUBG BATTLEGROUNDS İNCELEMESİ
1

PUBG BATTLEGROUNDS İNCELEMESİ yazımızda sizlere, oyunun genel olarak yapısını, nasıl oynamanız gerektiğini yazdık. Keyifli okumalar dileriz.

PUBG GENEL İNCELEME

PUBG BATTLEGROUNDS İNCELEMESİ
PUBG BATTLEGROUNDS İNCELEMESİ

DayZ veya H1Z1 King of the Hill’e aşina iseniz, PUBG’ye oldukça aşina olacaksınız. PUBG, oyun alanının sık sık küçüldüğü açık bir dünyada hayatta kalan son adam tipi bir oyundur. Şu ana kadar oyun konsepti ve sunumu tamam, ancak eklenecek çok şey olduğunu hissediyorum. Sunucu sorunları ve gecikme bazen deneyimi daha başlamadan mahvedebilir.

Daha önce de söylediğim gibi, PUBG, hayatta kalan son adama kadar mücadele eden 100 oyuncunun olduğu hayatta kalma tabanlı bir oyundur. Oyuncular tek başına, bir ortakla veya bir takımla (4 kişilik) oynamayı seçebilirler. Oyun modları ve varyasyonlar bu kadar (şimdilik umuyorum). Oyun oldukça standart ve GTA V tarzı bir çatışmayı takip ediyor.

PUBG Oyun Mekaniği

PUBG BATTLEGROUNDS İNCELEMESİ
PUBG BATTLEGROUNDS İNCELEMESİ

Oyuncular çömelebilir, eğilebilir, zıplayabilir (çok blok-ey olmasına rağmen), silahlarını kılıfına sokabilir ve sprint yapabilir. Oyuna kattıkları tek güzel özellik, eğilebilmekti. Oyuncular, köşelerde zirveye çıkmaya çalışırken omuz üstü kamerayı sola veya sağa çevirebilirler. Kamera değişikliğine ek olarak, oyuncu daha iyi bir açı elde etmek için fiziksel olarak yana eğilir. Ateş etmek ve çatışmaya girmek, nereden vurulduğunuza dair hiçbir fikriniz yoksa oldukça eğlenceli ve sinir bozucu olabilir. Bu yüzden yağmalamak için alanın ortasında durmak asla en iyi fikir değildir.

Prison Simulator İnceleme

PUBG Oyunu Nasıl Başlar?

Her oyunun başlama şekli, oyuncu bir uçağın içindeyken başlar. Uçak daha sonra harita üzerinde hareket eder ve oyuncular kendi seçtikleri konuma temel atlarlar. Oyuncular, paraşütün açılacağı belirli bir noktaya kadar serbest düşüş yapacaklardır (paraşütler, oyuncu istediği zaman açılabilir). Genel strateji, haritaya göz kulak olmak ve uçağın uçacağı yolu kontrol etmektir. PUBG BATTLEGROUNDS İNCELEMESİ

Oyuncu uçağın nereye gittiğini kabaca gördükten sonra, iniş bölgelerini buna göre planlayabilir. Ancak dikkatli olun, bölgenizde çok fazla insan yoksa bu genellikle oyun alanının sizden uzakta olabileceği anlamına gelir. Oyun alanı birkaç dakikada bir kapanıyor ve çemberin dışındaysanız yavaş yavaş ölüyor olacaksınız. Bana göre oyun alanı (daire) oldukça iyi yapıldı.

Oyun genellikle “yüksek risk, yüksek ödül” kurallarını takip eder, çünkü çok fazla ganimet olacak yerlere genellikle çok sayıda insan düşer. Ganimet, haritanın hemen her yerinde bulunabilir ve genellikle evler/apartmanlar/üsler/hapishaneler/okullar. Yağma, silahlar (her türden), cephane, kafa koruması, vücut zırhı, sırt çantaları, fırlatma bombaları, silah değiştiricileri (ön kabzalar ve dürbünler), giysiler (tutamayacağınız) ve gaz bombalarını içerebilir. Bir araç bulduğunuzda, gaz tüpleri kullanışlı olacaktır. Araçlar haritanın her tarafına dağılmıştır ve dairenin ne zaman kapanmaya başladığını anlamak zor olabilir.

Araba Kullanmak

PUBG BATTLEGROUNDS İNCELEMESİ
PUBG BATTLEGROUNDS İNCELEMESİ

Ayrıca araba kullanmak son derece basittir, bu nedenle herhangi bir Tokyo Drift beklemeyin. Dövüşü yakın ve kişisel tutmak için içeride mi yoksa çatılardan mı kalmayı planladığınıza bağlı olarak, silahlarınızı akıllıca seçmek isteyeceksiniz. Av tüfekleri yakın mesafede olması harikadır, ancak bir şekilde bir keskin nişancı, açık bir alanda koşarken asla başarısız olmaz. Kesinlikle akıllıca seçin.

PUBG Grafikler

PUBG BATTLEGROUNDS İNCELEMESİ
PUBG BATTLEGROUNDS İNCELEMESİ

Grafikler oldukça iyi ve yeterince ayrıntılı. Gecikmeyi veya garip kare atlamalarını en aza indirmek için grafik ayarlarımı kapatmam gerekmesine rağmen. Oldukça güçlü bir bilgisayarım ve grafik kartım var, bu yüzden ayarları kapatmak zorunda kalmak biraz acı verici (her şeyi ultra yükseğe koymak için yılların birikimi)! Çok çeşitli evler ve apartmanlar yok, ancak bunun erken erişimden kaynaklandığını umalım.

Temelbilgi.com Aradığınız Her Bilgi Burada!

PUBG Sesler ve Müzikler

Sesler oldukça yerinde ve oyunda hayati bir rol oynuyor. Kapıların açılması, bir motorun gürültüsünü duymak ve ayak seslerini dinlemek, birinin yakında olabileceğinin temel göstergeleridir. Çekim ses efektleri oldukça havalı ve uzaktan duyulabiliyor. Birisi yolunuzu hedeflediğinde kesinlikle duyacaksınız.

Genel Olarak

Genel olarak, kötü bir oyun değil – henüz iyi bir oyun değil. Eğlenceli, bağımlılık yapıyor ve çoğunlukla sağlam bir oyun deneyimi sunuyor – ancak GTA V’in neden böyle bir şeye atlamadığı sorusu beni şaşırtıyor. GTA, böyle bir şey yapmak için her şeye (tüm çanlar ve ıslıklara) sahiptir.

Tavsiye

PUBG BATTLEGROUNDS İNCELEMESİ
PUBG BATTLEGROUNDS İNCELEMESİ

Oyuncuların tek bir oyun modu için 30 dolardan fazla ödediğini görmek biraz endişe verici. Bu oyun arkadaşlarla oldukça eğlencelidir ve oynarken ciddi bir kaygı (eğlenceli bir kaygı türü) sağlayabilir. Son 10’a indiğinizde ve çember küçük olduğunda, işler çok hızlı bir şekilde ciddileşiyor. Dediğim gibi, oyunun modifikasyonlar ve içerik ekleme yoluyla geliştiğini görmeyi umuyorum.

Pubg Yetkililerine;

Hey – belki bir kampanya ekleyebilirsin? Zaten kıyafetlerle birlikte bir nevi ücretli dlc’ye başladılar ama anladığım kadarıyla bu kasalar ileri seviye oyunculara avantaj sağlayacak silah ya da zırh vermiyor. Oyun şimdiden çok para kazandı, bu yüzden tek umudum geliştiricilerin sahip oldukları parayla yetinmek yerine oyun üzerinde çalışmaya devam etmeleri. Kim bilir, hepimiz insanız ve ahlaki sınırlarımız test edilene kadar bilemeyiz.

Önerilen’e basacağım, ancak oyunu sal’dan satın almanızı ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM

DEĞERLENDİRME : 7.0/10

OYUNB-
HİKAYE / KAMPANYAYOK
GÖRSELLER / UİC+
SESLER / MÜZİKB-
TEKRAR OYNANABİLİRLİKC+
GENELC+
PUBG: BATTLEGROUNDS İNCELEMESİ

PUBG İNDİR

Oyunu indirmenin birçok yolu vardır. Ama tabi ki orjinal olarak indirmelisiniz. Korsan olarak indirdiğiniz zaman online oynayamıyorsunuz. Steam ve birçok oyun satış sitesinden bulabilirsiniz. Ben size steam linkini bırakıyorum.

PUBG: BATTLEGROUNDS İNCELEMESİ

PUBG MOBİLE İNDİR

PUBG oyununun mobil için olan sürümünü Appstore ve Playstore üzerinden ücretsiz bir şekilde indirip telefonunuz da oynayabilirsiniz. Linklerini bırakıyorum.

İOS Appstore Pubg İndir

Android Playstore Pubg İndir

Bu yazımızda sizlerle PUBG BATTLEGROUNDS İNCELEMESİ yaptık. Daha fazla inceleme için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

PUBG BATTLEGROUNDS İNCELEMESİ

BU YAZIYA TEPKİ VER!
 • 1
  _ok_g_zel
  Çok Güzel
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  part_
  PARTİ
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (1)

  Bir yanıt yazın