1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Adsense Alternatifleri: Onay Alamayanlar İçin Reklam Firmaları

Adsense Alternatifleri: Onay Alamayanlar İçin Reklam Firmaları
0

Sevgili okurlar herkese merhaba neredeyse hepimiz Adsense‘nin ne kadar güvenilir ve kaliteli bir firma olduğunu biliriz. Fakat her site Adsense’de onaylanmıyor , bu durumda ne yapmamız gerek tabi ki başka firmalara yönelmeliyiz . Bunlar neler sizler için kullandığım ve önerdiğim firmaları anlatacağım.

Wordego

wordgeto

Arkadaşlar Wordego tık başına kazandıran bir sistem , ben bi aralar kendim kullandım ve gerçekten kullanmanızı öneriyorum, kaliteli ve güvenilir. Wordego gerçekten bir Adsense alternatifi diyebilirim. 100 Tl olunca ödeme talep etme hakkına sahipsiniz.

AdMatic

admatic

Arkadaşlar yüksek hitli siteleri olan arkadaşlar kesinlikle kaçırmamalı, Admatic’i bende kullandım gerçekten hitiniz yüksek ise çok iyi paralar kazanabilirsiniz, ödemeler düzenli olarak yapılıyor. Admatic 1000 gösterim tarzı fiyat biçen bir firmadır tabi ki buda bizim daha çok işimize gelir.

BU YAZIYA TEPKİ VER!
 • 0
  _ok_g_zel
  Çok Güzel
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  part_
  PARTİ
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM

Temelbilgi.com Olarak Aradığınız Her Türlü Bilgiyi Paylaşıyoruz. Temel Bilgi - Aradığınız Her Bilgi Burada! Bilgili olmak için temelbilgi.com'u her gün ziyaret edebilirsiniz.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir