1. Anasayfa
 2. Oyun
Trendlerdeki Yazı

Party Panic İnceleme 2021

Party Panic İnceleme 2021
Party Panic İnceleme
1

Party Panic İnceleme yazımızda, sizlere oyunun incelemesi ve genel olarak yapısını. Nasıl oynamanız gerektiğini, ve oyunda başarıya ulaşmak için taktikler vereceğim.

Hatırlatıcıları sevdiğim için: Herhangi bir erken erişim oyunu satın almadan önce ödevinizi yapmayı unutmayın. Bu, oyunun videolarını, tartışmaları ve forumları aramayı ve geliştiricilerin itibarını kontrol etmeyi içerir. Dahil bir yol haritası varsa, daha iyi.

Başlangıç

Party Panic İnceleme
Party Panic İnceleme

Kaosun bir gülümsemeyle karşılandığı Party Panic’e hoş geldiniz. Çoğu İnsan gibi ben de bu oyunu gördüm ve anında bir karşılaştırma yaptım. Bunu Mario partisiyle karşılaştırdım ve bu kadar iyi olup olmayacağını merak ettim. Mario Party’den farklı olarak Party Panic’te bir pano sistemi yoktur. Bunun yerine, her oyundan sonra puanlar görüntülenirken mini oyunlar arka arkaya oynanır. Skorların görüntülenme şekli güzel ve daha da güzel olan şey, bir arkadaşınızı sizinkinden daha yüksek bir kaideden yumruklayabilmeniz veya tekmeleyebilmenizdir. Puanınız arttıkça kaideniz de artar.

Party Panic Oyna

Party Panic İnceleme
Party Panic İnceleme

Oyuncunun, bir eldiven modunun eklenmesiyle seçebileceği neredeyse otuz mini oyunu var. Dahil edilen otuz mini oyundan bazıları, sprint odaklı oyunlar (bir direğe şaplak atmak veya hayatınız için koşmak gibi), sumo topu odaklı oyunlar (madeni para toplama, futbol taklidi ve klasik sumo gibi), atlatmaya dayalı oyunlardır. (Çığdan kaçmak, dönen bir bıçağın üzerinden atlamak, hayaletlerden kaçmak ve düşen kayalardan veya oyunculardan kaçmak gibi), dövüşe dayalı oyunlar (iniş vuruşları için puan toplamak gibi), koleksiyon tabanlı oyunlar, yarış odaklı oyunlar ve son olarak koordinasyon türü oyunlar (doğru zamanda doğru düğmelere basmayı içerir).

Mini oyun alanında şu ana kadar makul miktarda farklılık var. Oynanış bana çok klasik geliyor. Yani amaç veya dinamikler basit olsa da oyun hala oldukça zorlu. Arkadaşlarla oynarken, herkes kombinasyonu elde etmek için olabildiğince hızlı koştuğunda atmosfer daha da yoğunlaşıyor.

Party Panic İnceleme
Party Panic İnceleme

Bu, herkes için oyun alanını eşitlediği için bir anlamda temiz bir nefes. n00bs’ye kadar uzman oyuncular kesinlikle keyif alacaklardır. Birinin mükemmelleştirebileceği herhangi bir oyun güzeldir, ancak herkesin adil bir şansı olduğu bir oyuna sahip olmak altın değerindedir. Ayrıca, tüm oyuncuları her zaman dahil etmeye çalışan oldukça havalı bir oyun özelliği var. Bazı mini oyunlarda (henüz umduğum gibi değil), bir oyuncu nakavt edildiğinde hala kendilerini kurtarma ve bazen puan kazanma şansına sahip oluyor.

Örneğin, bir kaya düşmesi oyununda veya düşen karo oyununda, aktif oyundan nakavt olmuş oyuncular, diğer oyunculara mezardan saldırmaya devam edebilir. Bu iki oyunda, düşen oyuncular ateş ettikleri mermiyi hedefleyebilir ve bazen kontrol edebilirler. Bu, dışarıdayken bile herkesi dahil etmeye çalıştığı için harika bir özellik! Başarılı oyunlar (sanal olsun ya da olmasın), herkesin hala katılmasının tek nedeni başarılıdır. Bu doğru yönde atılmış bir adım ve daha da ileri gitmesi için cesaretlendirdim! Gelecekte bunun devam etmesini ve daha fazla varyans ve yeni aşamalar görmeyi umuyorum.

Project CARS 2 İnceleme

Party Panic Gauntlet

Party Panic İnceleme
Party Panic İnceleme

Gauntlet, arka arkaya bir dizi doğrusal mini oyundur. Bu sağlam bir eklemedir ve oyunculara mini oyunlar oynamalarına ara verir. Duraklamaların olduğu mini oyunların aksine, oyuncular gerçek zamanlı olarak ve birbirleriyle yarışırlar. Oyuncular, eldivene başlamadan önce kaç aşamaya sahip olacaklarını seçebilirler.

Aşamalar şu anda çok fazla farklılığa sahip değil, ancak konsept mini oyunlara eğlenceli bir alternatif yaratmak için doğru yolda. Bazı aşamalar, sivri uçlardan kaçmayı, platformları zıplamayı ve dönen bıçaklardan kaçınmayı içerir. Oyuncular diğer oyuncularla birlikte katılırlar ve birbirlerine müdahale edebilirler.

Bu eğlenceli ve sinir bozucu çünkü birinin kafasına inmek size gökyüzüne fazladan bir sıçrama sağlıyor. Gauntlet’i kazanmak için oyuncuların sonuna kadar gitmesi gerekiyor. İlerleme, ekranın ortasına bakılarak izlenebilir; oyuncuların kafaları ortada görünecek ve oyuncu ilerledikçe simgeleri de görünecektir. Ayrıca sahneden kaç kez düştüğünüzü gösteren bir ölüm sayısı da var. Oyun, bir oyuncu en sona ulaştığında ve bir atlama taşıyla temas ettiğinde sona erer.

Party Panic Grafik

Party Panic İnceleme
Party Panic İnceleme

Görsel olarak, stil oyunun konusuna uyuyor. Karikatürümsü, komik, eğlenceli ve duygusal. Karikatür ve komik yön birbiriyle karşılıklıdır. Bu şeylerin her yerde zıpladığını görmek komik.

Oyuncuların yüzlerindeki ifadeler pastanın üzerindeki kremadır. Kendilerine taş atılsalar, onları yemeye çalışan bir balinadan kaçsalar, onları ezmeye çalışsalar kar veya onları yakmaya çalışsalar, oyuncular gülüyorlar, endişe belirtileri gösteriyorlar, dimdik bakıyorlar ya da dillerini dışarı çıkarıyorlar. Bu, herkes son sürat giderken ve oyundaki oyuncular surat asarken izlemek bir zevk.

Party Panic Sesler ve Müzik

Sesler şu an için normal. Doğrular, ancak biraz daha fazla umph ve vurgu eklenmesi gerekiyor. Anahtar sesler bir etki yaratmak için her zaman önemlidir. Bir güreşçi çelik bir halka direğine çarptığında, WCW vs NWO intikam maçındaki ping’i hala duyabiliyorum. Benim önerim

farklı karakterler arasındaki sesleri çeşitlendirmek için… belki solucanlar gibi farklı sesler kullanarak bile? Ayrıca, müzik doğru yolda ve mini oyunlara biraz sıçrama vererek iyi bir iş çıkarıyor. Bu etki alanına başka neler geleceğini merak ediyorum. Ses ve müzik, nihai ürüne yeni bir dokunuş olarak görülse de, deneyimi gerçekten geliştirebilir.

Sonuç Olarak

Genel olarak, oyun eğlenceli ve ilgi çekici. Geliştirme açısından sınırlı olduğu için, belirli oyuncular için sadece çok fazla tekrar oynanabilirlik olabilir. Kalabalığa bağlı olarak, insanların oturum başına birkaç saatini kolayca attığını görebiliyorum (özellikle içme oyun modu açıkken). Oyunlar ve eldivenler hala geliştirme aşamasındadır; Daha kapsayıcı ve dinamik oyunlar eklemek Party Panic’in başarısını garantileyecek. Şu anda çevrimiçi yetenekler var ama oyun bulmak biraz zor. Bu oyunların etkisini en üst düzeye çıkarmak için yerel oyuncularla oynamanızı tavsiye ederim.

Oyuna Öneriler

Party Panic İnceleme
Party Panic İnceleme

Geliştiriciye birkaç önerim var:

Mini oyunlar eklemeye devam edin. Yeni aşamalar yeni fikirler ve oyun modları getirebilir. Öte yandan şu anda sahip olduğunuz aşamalar da değişikliğe açık. Küçük hedef, oyuncu veya arazi değişiklikleri bu yeni modları besleyebilir. En iyi oyunlar (sanal olsun veya olmasın) değiştirilmiş oyunlar şeklinde olabilir.

Bir futbol oyunu, adil ve hatta daha eğlenceli hale getirmek için birçok şekilde bölünebilir veya değiştirilebilir. Açık fikirli olmaya çalışın!
Karakterleri kişiselleştirmek harika. Şapka veya renk denilince akla ne tasarım geliyorsa eklenmeli diye düşünüyorum. Karakterlerin oyun boyunca suratlarını nasıl oluşturduklarını seviyorum. Potansiyel olarak oyuncuya bunun üzerinde biraz kontrol verebilirsiniz.
Gauntlet, oyuncuya mini oyun oturumlarından bir mola veren gerçekten harika bir özellik. Bu doğrusal ve sürekli oyun oldukça tatlıdır, ancak yine de bazı ince ayarlar kullanabilir. Buraya kesinlikle daha fazla aşama, modifikasyon ve varyans eklenmesi gerekiyor.

Prison Simulator İnceleme ve Görevler

Belki de haritada nerede olurlarsa olsunlar tüm oyuncuları sarsan öğeler veya bir tür “X” faktörü eklemek ilginç olabilir.
Klasik sumo modunu daha az mobil hale getirmenizi tavsiye ederim. Bu hareketi kısıtlayın demek değil, sumo toplarına biraz ağırlık katın. Her yerde tam hızda uçmak eğlencelidir; biraz ağırlık veya momentum eklemek, hareketlere biraz zorluk ve strateji ekleyebilir.
Kapsayıcı unsurlar eklemeye devam edin; oyuncular öldüğünde, bir şekilde rekabet etmelerine izin verin.

Party Panic Download

Party Panic İndir, steamdan 20-25 lira bir fiyata satın alıp indirebilirsiniz. Açıkçası 4 kişilik bir arkadaş grubunuz varsa oldukça eğlenceli bir oyun. Kesinlikle orjinal şekilde oynamanızı öneririm. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Party Panic İndir

Party Panic Online Oynama

Party Panic’i Online oynayabilirsiniz. Ancak sadece orjinal olarak alırsanız online oynayabilirsiniz. Korsan indirirseniz online oynayamazsınız ve buda bir işe yaramaz.

GENEL DEĞERLENDİRME : 7.25/10

OYUNB-
GÖRSELLERB-
SESLERC+
TEKRAR OYNANABİLİRLİKC+
GENELC+
Party Panic İnceleme

Okuduğunuz için teşekkür ederim. Farklı inceleme yazıları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BU YAZIYA TEPKİ VER!
 • 2
  _ok_g_zel
  Çok Güzel
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 2
  part_
  PARTİ
 • 1
  be_end_m
  BEĞENDİM
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (1)

  Bir yanıt yazın