1. Anasayfa
 2. Oyun
Trendlerdeki Yazı

New World İnceleme ve Taktikler 2021

New World İnceleme ve Taktikler 2021
New World İnceleme
1

New World İnceleme yazımızda bugün buraya, New World oyununa yeni başlayanlar için taktikler ve genel olarak mmorpg’de beni en çok çeken şey olan PvE etkinliklerine daha odaklı bir bakış açısıyla Yeni Dünya hakkında bazı kişisel deneyimleri paylaşmak için geldik.

New World İnceleme Oyun Hakkında

New World İnceleme
New World İnceleme

Oyun, karakterinizin ihtiyaç duyduğu herhangi bir ekipmanı inşa etmek mümkün olan mükemmel bir koleksiyon ilerlemesi ve tüccar meslekleri (zanaat) sistemine sahiptir ve genellikle bunlar, ödüllerden ve hatta kullanmak için ev mobilyalarından aldıklarımızdan eşit veya daha iyidir. Tüm bölgeler için özel bonuslar oluşturan dekorasyon ve kupalar. Tek bir karakter ile tüm tüccar mesleklerini aynı anda akıcı ve ödüllendirici bir şekilde seviye atlayabilirsiniz, çünkü kendi ekipmanınızı yapıp arkadaşlarınıza ve loncanıza yardım edebilir ve ondan bolca altın kazanabilirsiniz.

Karakter Geliştirme

New World İnceleme
New World İnceleme

Karakter geliştirmeye gelirsek, 20. seviyeye kadar özellikler ücretsiz olarak sıfırlanır ve bundan sonra altın ile ödenir (seviye başına 20g+12g), belki bir tüccar teşviği? Silah ilerlemesi, 10. seviyeye kadar ücretsiz olarak sıfırlanır ve bundan sonra 10’un üzerindeki seviye başına 25 azot ödenir. Azot, düzenli olarak elde edilmesi kolay bir kaynak olduğundan, oyuncunun yapılarını istediği gibi test etmesine ve değiştirmesine izin verir.

Dövüş Sistemi

New World İnceleme
New World İnceleme

Dövüş sistemi akıcı, beceri atış becerilerine sahip ve hedef değil, yapınızın temel ve pasif saldırılarıyla aynı şekilde etkileşime giriyor, ilgilendiğiniz silahları karıştırma ve normalde çoğu mmorpg’de mümkün olmayan egzotik yapılar oluşturma olanağına sahip. Örneğin kılıç ve kalkan + ateş personeli / buz eldiveni kullanan savaş büyücüsü.

Altın ve Oyun Pazarı

new world inceleme 4
New World İnceleme

Altın ve oyun pazarını elde etmeye gelince, kelimenin tam anlamıyla sayısız yoldan para kazanabilir ve pazardaki her şeyi, hatta ilk alanlarda bulunan kaynaklar olan su ve çakıl bile satabilir, ham veya rafine hammadde toplayabilir ve satabilirsiniz veya başka zanaat yapabilirsiniz. daha önce bahsedildiği gibi ekipman ve bunları satmak, yeniden satmak (flip) için ucuz bir şey satın almanın yanı sıra, sattığınız bölgeye bağlı olarak karı maksimize etmek ve ayrıca arz ve talebe dikkat etmek gerekir.

Prison Simulator İnceleme ve Görevler

Bölge

Bölgeyi ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize göre inşa edebileceğiniz bölge konum kartları da var, ancak bu sistem şu ana kadar oyun boyunca bulduğum tek geri dönüşü olmayan sistemdi.

Fraksiyon İlerleme Sistemi

Fraksiyon ilerleme sistemi ile, hem pve hem de pvp görevlerini yaparak ve ödül olarak erken ve orta oyun için iyi eşyalara ve oyunun sonları için makul eşyalara sahip olarak fraksiyonda ilerlemek mümkündür.

PVP

Pvp içeriği, oyunun çekirdeğinin bir parçası olsa bile isteğe bağlıdır ve hiçbir pk size saldıramayacağı için yerleşimleri kapalı olarak güvenle bırakabilirsiniz ve aynı şekilde ona da saldıramazsınız, şehre dönüp pvp’yi etkinleştirmediğiniz sürece. Hem pvp hem de çeteler için ölürken, donatılmış öğelerin ve envanterin dayanıklılığının yalnızca bir kısmını kaybedersiniz, bu onu etkinleştirmek için bir teşviktir, ancak söylendiği gibi isteğe bağlıdır.

Zindanlar

New World İnceleme
New World İnceleme

Zindanlar hakkında, şu anda elimizde çok az var, ancak denediklerim eğlenceli ve ödüllendiriciydi, her role, tanka, şifacıya ve dps’ye sahip bir takım gerektiriyordu ve yeterince güçlüyseniz oyun sohbetinde zindan koşuları da satabilirsiniz. içeriğin kilidini açmak ve başka bir ilginç sistemden elde edilen bir kaynakla hazırlanmış anahtara sahip olmak, bozuk portallar, bunlar haritalarda rastgele yeniden ortaya çıkan alanlar ve çeteleri ve patronu yenerken, yeterince katılan oyuncular, zindan anahtarı yapmak için exp ve malzeme kazanın.

Setin ağırlığı, sol üstteki sekmede görebileceğiniz gibi, verilen hasarı, atlatmayı / yuvarlamayı ve grup kontrollerinin süresini etkiler. Ancak, aynı tip zırhın tüm parçalarını giymek zorunda kalmadan, kullanmak istediğimiz kategorideki maksimum ağırlığı kullanarak setimizi optimize edebiliriz. Hafif ağırlık için en iyi optimizasyon orta göğüs ve geri kalanı en fazla 13 olmak üzere 12,7 kg veren hafiftir. Ortalama ağırlığa gelince, orta göğüs, hafif pantolon ve geri kalanı ağır olacak ve bu da maksimum 23 kg olmak üzere 22,3 kg ile sonuçlanacak.

Junkyard Simulator İnceleme

Azot

New World İnceleme
New World İnceleme

Azot hakkında, silah yapımını sıfırlamanın yanı sıra diğer yardımcı programlar için kullanılan kaynaktır, örneğin: onları üretirken eşyanın puanını arttırmak, eşyanın seviyesine ve harcanan azot miktarına bağlı olarak 1’den 4’e kadar seçenek bırakabilir; hizip kümelerinin niteliklerini değiştirin, örn. dex özelliklerine sahip hafif zırh giyiyor ve sihirbaz oynamak istiyor musunuz? Sadece fraksiyon dükkanından bir taş satın almanız ve setinizi int için yeniden inşa etmeniz gerekiyor. Ancak azoth’un ana kullanımı muhtemelen şu ana kadar kelimenin tam anlamıyla atımız olduğu için etrafta dolaşmanın en kolay ve en hızlı yolu olmasıdır. Bu nedenle, mümkün olduğunda azotu bozuk portallarda toplamak ve mümkünse azot çıkarma toplama araçlarına sahip olmak iyidir.

İşte bu kadar, umarım oyun hakkında biraz bilgi vererek yardımcı olmuşumdur. Oynamaya ilgi duyan ama çok sevmeyen veya pvp içeriğine odaklanmayanlar için korkmadan satın alabilir, saatlerce eğlenebilirsiniz.

New World İnceleme ve Taktikler adlı yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla yazı için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Site Linkimiz: Temelbilgi.com

Oyunu satın almak için: New World İnceleme ve Taktikler tıklayabilirsiniz.

BU YAZIYA TEPKİ VER!
 • 1
  _ok_g_zel
  Çok Güzel
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  part_
  PARTİ
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (1)

  Bir yanıt yazın